Ayvalık Kasabası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ayvalık Kasabası

Rönesans Krallıkları, Ayvalık Kasabasının Forum Sayfası'dır.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Romantik Nickler

3 posters
YazarMesaj
SuLtaN Mehmed
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
SuLtaN Mehmed

Romantik Nickler Empty
MesajKonu: Romantik Nickler   Romantik Nickler Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 9:29 pm

*Güç erkeğe, güzellik kadına werilmiş. Her şeyi yenen güç, güzelliğe yenilmiş.

*1 gün gururuna kapılıp da bana bakmazsan, sonra pişman olup dönmek istersen sakın dönme! Çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başlar.

*Canındaki her nefes nefesime eklensin. İçimdeki her heves hayalinde demlensin. Bırak da gönlüm varlığınla renklensin. Benim yüreğimde yaşadıkça özelsin!

*Yüreğin öyle güzel ki incitmelerine izin verme. Ne dostluğunu yitir nede sıcaklığını. Tek korkun unutulmak olsun. Seni unutanada yazıklar olsun!

*En güzel gece, gündüz olandır. En güçlü sevgi, kaybolmayandır. En mutlu insan, sevgiyi bulandır. En güzel aşk seninle olandır!

*Sen gelipte pişmanım desen bana ceza ver razıyım cezama desen sana tek bir ceza verirdim seninde benim gibi sevmeni isterdim!

*Sarı giyer güneş olursun, mavi giyer deniz olursun, siyah giyer matem olursun. Kim bilir belki bir gün beyaz giyer benim olursun.

*Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim. Yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim.

*Ne olurdu bir yaprağın daha olsa! Bak sevmiyor işte beni hain papatya.

*Ben seni seçtim...Sen benim için yalan dünyadaki tek gerçeksin.

*Utanırım söyleyemem yaşadığım yalnızlığı. Kelimeler yetmiyor ki...bu mu sevda dedikleri?

*Delice seven bendim, terk edip giden sendin. Ardına hiç baktın mı ki? İşte sevgi ismini kazıdığım masallarda heyy bir şişe daha aç. Sevdiğim uzaklarda...
https://ayvalikkasabasi.yetkin-forum.com
xmustafa21
Fırıncılar Loncası Moderatörü
Fırıncılar Loncası Moderatörü
xmustafa21

Kasabanız : ayvalık
Oyundaki İsminiz : xmustafa21

Romantik Nickler Empty
MesajKonu: Geri: Romantik Nickler   Romantik Nickler Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 8:44 am

ii olmuş ellerine sağlık
https://ayvalikkasabasi.yetkin-forum.com
saykiki12

Kasabanız : ayvalık
Oyundaki İsminiz : saykiki12

Romantik Nickler Empty
MesajKonu: Geri: Romantik Nickler   Romantik Nickler Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 5:23 pm

fatihh güzel olmuşda alttaki nick sıvmıor :DDD:DD:D

Romantik Nickler
1 sayfadaki 1 sayfası