Ayvalık Kasabası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ayvalık Kasabası

Rönesans Krallıkları, Ayvalık Kasabasının Forum Sayfası'dır.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kardeşler Arasındaki Yardımlaşmalar

4 posters
YazarMesaj
SuLtaN Mehmed
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
SuLtaN Mehmed

Kardeşler Arasındaki Yardımlaşmalar Empty
MesajKonu: Kardeşler Arasındaki Yardımlaşmalar   Kardeşler Arasındaki Yardımlaşmalar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 9:07 pm

Kardeşler bu bölüm altında birbirinizle yaptığınız yardımlaşmayı yazın.

* İlk olarak ben yazayım ilk yardımlaşma ben ve weasell arasında gerçekleşti, olay şöyle:

Seviye 2 olabilmem için özellik puanlarımdan sadece karizma 15 diğerlerinin hepsi 20 idi. weasell sebze yetiştiricisi olarak bana 5 adet değeri normalde 15 akçe olan sebzelerini 12 akçeden verdi. Şuan tek yapmam gereken parayı tamamlamak. Weasell kardeşime çok teşekkür ediyorum. Aile içi sadakatin hep sürmesi dileğiyle...
https://ayvalikkasabasi.yetkin-forum.com
xmustafa21
Fırıncılar Loncası Moderatörü
xmustafa21

Kasabanız : ayvalık
Oyundaki İsminiz : xmustafa21

MesajKonu: Geri: Kardeşler Arasındaki Yardımlaşmalar   Kardeşler Arasındaki Yardımlaşmalar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 8:37 am

arkadaşalrım bende şu belediye şecimlerinden sonra umarım ekmek çıkaracam size ucuza wermeye çalışacam
SuLtaN Mehmed
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
SuLtaN Mehmed

MesajKonu: Geri: Kardeşler Arasındaki Yardımlaşmalar   Kardeşler Arasındaki Yardımlaşmalar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 8:57 am

Bende kısa süre sonra seviye 2 ye geçiyorum zaten. Değirmenci olucam. xmustafa21 senin bizlere ucuz ekmek verebılmen için bende sana ucuz un vericem Smile hersey yardımlasarak
xmustafa21
xmustafa21

Oyundaki İsminiz : xmustafa21

MesajKonu: Geri: Kardeşler Arasındaki Yardımlaşmalar   Kardeşler Arasındaki Yardımlaşmalar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 8:59 am

ewet
epiphania
Buğday Yetiştiriciler Moderatörü
Buğday Yetiştiriciler Moderatörü
epiphania

Kasabanız : Ayvalık
Seviyeniz : sv 1
Oyundaki İsminiz : epiphania

MesajKonu: Geri: Kardeşler Arasındaki Yardımlaşmalar   Kardeşler Arasındaki Yardımlaşmalar Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 11:08 pm

bende bi arkadaşımızın bana yardımını yaziim
yardımsever arkadaşımız weasell banada fatih44e verdiği gibi 12 akçeye sebze verdi ..
tekrar teşekkürler weasell kardeşş adını yanlış yazdığım içinde özür dilerim Wink
Nymph
Aile Takımının Üyesi
Aile Takımının Üyesi
Nymph

Oyundaki İsminiz : Nymph

MesajKonu: Geri: Kardeşler Arasındaki Yardımlaşmalar   Kardeşler Arasındaki Yardımlaşmalar Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 12:08 am

Ben ve Fatih44 arasinda gecen yardimlasma durumu ise:

Seviye 2 oldugumdan bu yana belediyede de ticaret puanindan dolayi sorunlar oldugundan belediyeden un ve odun alamamistim. Dolayisi ile firincilik gorevi yapamadim. Ama Fatih kardesim sagolsun pazarda sabah 5 akceden gorup aldigi odunlari bana 2 akceden verdi (10-10-2008 22:10 : Satın aldınız : Fatih44 8 tomruk odun birim fiyatı 2,00 akçe.) ve sadece bu kadar degil Smile Ek olarak bir de normal satis fiyati 16 akce olan unu 10 akceden verdi (10-10-2008 22:50 : Satın aldınız : Fatih44 2 çuval un birim fiyatı 10,00 akçe.)...

Sayesinde ilk defa cumartesi gunu firincilik meslegimi yapacagim ve pazar gunu ekmekler cikmis olacak Smile

Fatih e cok cok tesekkur ediyorum...

Canim kardesim benim, iyi ki varsin...

Ekmek ihtiyaci olan bana ulasabilir.. Wink

Kardeşler Arasındaki Yardımlaşmalar
1 sayfadaki 1 sayfası