Ayvalık Kasabası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ayvalık Kasabası

Rönesans Krallıkları, Ayvalık Kasabasının Forum Sayfası'dır.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Arkadaşlar sıgır üretimindeki sorun ççözüldü

2 posters
YazarMesaj
ancakusu
Sığır Yetiştiriciler Moderatörü
Sığır Yetiştiriciler Moderatörü
ancakusu

Kasabanız : ayvalık
Oyundaki İsminiz : ankakusu

Arkadaşlar sıgır üretimindeki sorun ççözüldü Empty
MesajKonu: Arkadaşlar sıgır üretimindeki sorun ççözüldü   Arkadaşlar sıgır üretimindeki sorun ççözüldü Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 11:43 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Bir kaç gündür yogun çaba ile ugrastıgımız sıgır üreetiminin durması konusna bugün bir çözüm getirdik ticaret nazırından isteklerini sorduk o istekleri karşılamak için kasabadaki bbugday üreticileri ile irtibata geçtik ve son olarak da belediye reisine mesaj çektik ve bu sorunu aştık arkadaşlar...Bu sorunu aşmada bana yardımıcı olan epiphani ve augustux a minnttar oldugumu söylemk istiyorum arkadaşlar size sonsunz teşşekkürler ediyorum.
Bu forum sayesinde daha büyük sorunlarıda aşabilecegimizi görebiliryorum...Su an sıgır alımı yapılabilmektedir tüm sıgır yetiştiricilerine duyrullur sayın arkadaşlar... Very Happy Very Happy Very Happy
SuLtaN Mehmed
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
SuLtaN Mehmed

Arkadaşlar sıgır üretimindeki sorun ççözüldü Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sıgır üretimindeki sorun ççözüldü   Arkadaşlar sıgır üretimindeki sorun ççözüldü Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 12:35 am

Evt bu konuda ki uğraşların için kasabamız adına teşekkür ederim ankakusu. bu konuyla ilgili mısır tarlalarına önem verirsek ve ürünleri standartlar doğrultusunda satışa koyarsak daha bi makbul geçer. Mesela pazarda 25 akçeden buğday ve 5.95 ten mısır gibi...
https://ayvalikkasabasi.yetkin-forum.com

Arkadaşlar sıgır üretimindeki sorun ççözüldü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» aileyle ilgili ufak bi sorun